Lunch do pracy lub szkoły? Z Lidlem zrobisz go jeszcze taniej!

Sałatka do pracy to zawsze dobry pomysł. A jeśli dodatkowo możesz ją taniej przyrządzić to nie ma co zwlekać!
Pomysły i przepisy na pyszne i smaczne lunche do pracy lub szkoły, które zrobisz z promocyjnych produktów z Lidla, fot. rh2010
ikona podziel się
Opublikowano: 22.01.2024 r., 19:00 | Autor: Ewa Cierpiał
Na zdrowiu nie należy oszczędzać, ale jeśli jest taka możliwość, to warto z niej skorzystać. Super promocje w Lidlu zdecydowanie to ułatwiaj. Sprawdź sam, o ile taniej możesz przygotować posiłek do pracy lub szkoły!

Seler + papryka + jajko

Najzdrowsze rozwiązanie na lunch to oczywiście sałatka. Taki posiłek ma dużo witamin i innych wartości odżywczych. Na pewno ucieszy cię wiadomość, że sałatkę z selerem naciowym, papryką i jajkiem możesz przygotować o wiele taniej. To wszystko dzięki kilku promocjom naraz. Selera naciowego kupisz o 30% taniej za jedyne 4,89 zł, papryka czerwona również jest tańsza aż o 40% i kosztuje 8,99 zł. Na szczególną uwagę zasługuje jednak wyjątkowa promocja na jajka, które z aplikacją kupisz za 3,19 zł przy zakupie dwóch opakowań, co daje upust w wysokości 50%!

Kolorowa sałatka

Ta sałatka to prawdziwy hit. Na pewno współpracownicy zwrócą uwagę na kolory, które będą widoczne w twoim lunchboxie. Mowa oczywiście o sałatce z granatem i pomarańczą. Jeśli dodatkowo podzielisz się informacją, w jakich super cenach kupiłeś produkty do jej wykonania, to na pewno wzbudzi podziw — jak dobrze również dbasz o swój portfel!

Do wykonania tej sałatki polecam pomarańcze czerwone, które mają niezwykły aromat i smak. W tym tygodniu kupisz je w cenie 7,99 zł za opakowanie 1,5 kg, czyli aż 38% taniej! Takie pomarańcze świetnie się nadają do soku, więc na pewno się nie zmarnują. Jeśli martwi cię, że nie umiesz rozbierać owocu granatu, to polecam dokupić mrożone ziarno granatu za 5,99 zł za opakowanie 300 g.

Szpinak dobry na wszystko

Jeśli potrzebujesz czegoś na ciepło, co da ci energię do dalszej pracy i zmagania się z trudami dnia, to koniecznie wykonaj penne ze szpinakiem, tym bardziej że mrożone małe listki kupisz tylko za 5,99 zł za aż 750 g!

Zadowolony brzuszek

Lubisz rano dłużej pospać i nie masz czasu przygotować lunchu w dniu wyjścia? Nic straconego! Na pomoc przychodzi owsianka, którą wykonasz już dzień wcześniej. Najlepiej przygotować ją w jakimś eleganckim słoiku, dzięki któremu zachwycisz również swój wzrok. Bo oczywiście o zadowolonym brzuszku nie muszę przypominać? 2 kg płatków owsianych kupisz za jedyne 9,99 zł!

A może podróż do Hiszpani podczas przerwy na lunch?

Jeśli lubisz kulinarne podróże, to tym razem Lidl zabierze cię na wycieczkę na Półwysep Iberyjski. Wiele produktów z kuchni hiszpańskiej kupisz w niskich i przyjemnych dla portfela cenach. Szczególnie polecam zaopatrzyć się w chorizo w plastrach w cenie 5,99 zł za 100 g. To idealny produkt, żeby wykonać przepyszne quesadilla z chorizo, które możesz zabrać ze sobą wszędzie.

ikona podziel się Przekaż dalej

Zobacz podobne newsy

Załóż konto
  • zapisywać ulubione przepisy
  • otrzymywać dopasowane przepisy na maila
  • komentować przepisy pod własnym nickiem
Załóż konto