Takie lody uwielbia Dua Lipa - połączenie składników zniechęca, ale ponoć są obłędne

Lody waniliowe z dodatkiem oliwy i soli to obecnie prawdziwy hit, a to za sprawą znanej piosenkarki
Dua Lipa przyznała w wywiadzie, że kocha niecodzienne połączenie smaków - lody waniliowe z dodatkiem oliwy i soli morskiej, fot. Firefly
ikona podziel się
Opublikowano: 07.02.2024 r., 15:00 | Autor: Ewa Cierpiał
Każdy z nas ma jedno takie ulubione danie, które potrafi zadziwić wszystkich wokół. Nie inaczej jest z gwiazdami estrady. W tym artykule poznasz przepis na najlepsze lody według Dua Lipy, które są, delikatnie mówiąc, ekstrawaganckie.

Kim jest Dua Lipa?

Dua Lipa to piosenkarka, modelka i autorka tekstów. Już od 2015 roku wzbudza co chwile poruszenie na światowych listach przebojów. Na pewno kojarzycie jej utwory takie jak „Be The One”, „New Rules”, „Levitating” czy „Physical”. Za te i inne utwory otrzymała wiele nagród, np. nagrodę Grammy w 2019 r. w kategorii Najlepszy nowy artysta i Best Dance Recording, w 2022 roku Brit Awards za najlepszy występ Pop/R&B i wiele innych. W 2019 roku jedna z jej piosenek zajęła pierwsze miejsce w prestiżowej amerykańskiej liście przebojów „Billboard Year-End Hot 100”.

O co cały szum?

Każdy uwielbia lody. Na szczycie ulubionych smaków mamy dwa, które przodują przed wszystkimi, czyli waniliowe i czekoladowe. I to tę pierwszą pozycję Dua Lipa postanowiła przedstawić w zupełnie innym wydaniu. Podczas wywiadu dla radia BBC Radio 1 przyznała, że nie lubi lodów czekoladowych, za to kocha lody waniliowe z dodatkiem… oliwy z oliwek i soli morskiej! Takie połączenie wzbudziło niemałe poruszenie w sieci i rozpoczęła się prawdziwa lawina testerów wyjątkowego połączenia.

@bbcradio1

thoughts on @Dua Lipa’s unusual ice cream additions?#dualipa #dua #dualipavideo #dualipainterview #icecream

♬ original sound - BBC Radio 1

Lody, oliwa i sól

Co zadziwiające, ten zaskakujący deser spotyka się z dużą falą uznania i zyskuje coraz więcej fanów. Na potęgę każdy polewa lody waniliowe oliwą i sypie gruboziarnistą solą, nagrywając przy tym swoje często dość zaskoczone i następnie zadowolone miny. Oczywiście są też osoby, którym takie połączenie nie sprawia aż tak dużej przyjemności, ale bądźmy szczerzy – świat byłby nudny, gdyby każdy lubił to samo.

Jeśli chcecie spróbować jakie lody kocha Dua Lipa, to koniecznie wykonajcie najpierw lody waniliowe z naszego przepisu, dodajcie oliwę, sól i voilà! Możecie w ten sposób poczuć się jak prawdziwa gwiazda!

ikona podziel się Przekaż dalej
Załóż konto
  • zapisywać ulubione przepisy
  • otrzymywać dopasowane przepisy na maila
  • komentować przepisy pod własnym nickiem
Załóż konto