Najnowszy hit TikToka — truskawki z czekoladą

Truskawki w czekoladzie to słodki symbol dnia zakochanych
Najsmaczniejszy viral wszechczasów podbił TikToka. Truskawki oblane czekoladą to prawdziwy hit, fot. Iftikhar alam
ikona podziel się
Opublikowano: 28.02.2024 r., 19:09 | Autor: Ewa Cierpiał
TikTok to platforma, gdzie popularność zdobywają krótkie filmiki o różnej treści. Każdy z zamieszczających filmiki osób marzy o tym, by ich film był najpopularniejszy. Jednak najnowszy hit, który zebrał w 2 tygodnie ponad 37 mln polubień, pobił absolutnie wszystkie rekordy! Przekonaj się, z czego wynika jego fenomen!
Z tego artykułu dowiesz się:
  1. Niby nic, a cieszy
  2. O co cały szum?
  3. Zrób to sam!

Niby nic, a cieszy

Każdy, kto zamieszcza film na TikToku marzy o sławie i płynących z niej pieniądzach. Wybić się może tak naprawdę wszystko i nie ma złotego środka, jak tę sławę zdobyć. Wielu twórców dwoi się i troi, żeby tylko zachwycić. Tymczasem jak się okazuje, wystarczy tylko miska z truskawkami polanymi czekoladą, by pobić wszystkie możliwe rekordy, jeśli chodzi o zainteresowanie użytkowników.

Przede wszystkim obecnie każdy, kto używa TikToka, chce na nim „zabłysnąć”. Często te osoby sięgają po treści, które mają przede wszystkim zaszokować – wyglądem twórcy, słowami czy czynami. Co za tym idzie, część osób jest zachwycona taką twórczością, część natomiast zgorszona. A wiadomo, im więcej kontrowersji, tym lepiej.

O co cały szum?

Jednak… co może być kontrowersyjnego w misce z truskawkami? A no właśnie nic. I w tym cały szkopuł (czy też szypułka). Bo zewsząd mamy pełno drażniących, przekraczających nasze granice informacji i taki filmik przedstawiający smaczne owoce poniekąd nas uspokoił i zadziwił swoim spokojem i normalnością.

Filmik pojawił się na początku lutego, miesiąca, który słynie z dnia zakochanych. W końcu wszędzie wtedy widzimy serduszka, miłość i właśnie truskawki z czekoladą, które są poniekąd symbolem tego dnia. W końcu truskawki mają kształt serca, dodatkowo słodycz z czekolady – czy może być coś lepszego i bardziej miłosnego?

Kolejna sprawa to muzyka dołożona do tego filmiku. Większość z nas ją kojarzy, a jeśli nie to wystarczy przesłuchać ją raz by naprawdę zapadła w pamięć.

Takie połączenie miłości, spokoju i dobrej muzyki nie mogło nie stać się hitem!

@pr4yforgabs #fy #foryou #strawberry #chocolate #chocolatecoveredstrawberries ♬ What You Won't Do for Love - Bobby Caldwell

Zrób to sam!

Jeśli marzy wam się przygotowanie takich pysznych truskawek, to i my mamy na nie wspaniały przepis! Nasze truskawki są nawet lepsze, bo mają dodatek pysznych migdałów i wiórek kokosowych. Sezon truskawkowy już niedługo, ale nie musicie czekać. Coraz częściej można już spotkać hiszpańskie truskawki w sklepach.

ikona podziel się Przekaż dalej

Zobacz podobne newsy

Skomentuj
Załóż konto
  • zapisywać ulubione przepisy
  • otrzymywać dopasowane przepisy na maila
  • komentować przepisy pod własnym nickiem
Załóż konto