Znowu zjemy taniej w maku! Kupony do McDonald’s dostępne do marca

Na zdjęciu znajduje się restauracja McDonald's oraz kupony do maka aktualne teraz
Restauracja McDonald's oraz aktualne kupony i pormocje w Maku, fot. Chatchai
ikona podziel się
Opublikowano: 18.01.2024 r., 9:00 | Autor: Magda Panek
Wiele osób chętnie korzysta z kuponów rabatowych, dlatego warto poznać akcję promocyjną w restauracji McDonald’s. Od 8 stycznia 2024 roku każdy odwiedzający restaurację może skorzystać z kuponów, które przygotowane są w formie książeczki papierowej z kuponami rabatowymi na wybrane produkty serwowane w restauracji.

Książeczka rabatowa McDonald’s

Książeczka rabatowa to tradycyjna forma kuponów rabatowych. Znajduje się w niej 16 kuponów na różne potrawy serwowane w McDonald’s - dlatego każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Akcja promocyjna trwa od 8 stycznia 2024 roku do 3 marca 2024 roku i można z niej korzystać w każdej restauracji na terenie kraju z wyłączeniem restauracji na terenie Lotniska Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego imienia Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Oferta skierowana jest do wszystkich klientów restauracji, jednak najbardziej skorzystają na niej osoby, które nie posiadają zainstalowanej aplikacji mobilnej marki. Akcja kierowana jest do rodzin z dziećmi, ponieważ do jednego z zestawów dołączony jest zestaw HappyMeal gratis. Klienci restauracji mogą podczas jednego zamówienia korzystać zarówno z kuponów rabatowych zawartych w książeczce rabatowej, jak i z oferty dostępnej w aplikacji mobilnej.

Sprawdź także cennik McDonald dostępny tutaj.

Dłoń trzymająca telefon, na którym włączona jest aplikacja mobilna McDonald's.
Aplikacja mobilna McDonald's, dzięki której można skorzystać z nielimitowanych promocji, fot. Diego

Gdzie dostępna jest książeczka rabatowa oraz jak z niej korzystać?

Książeczki rabatowe z McDonald’s dostarczane są bezpośrednio do domów i mieszkań w wybranych miastach w Polsce. Dodatkowo od 15 do 21 stycznia będzie można je odebrać wraz z zamówieniem we wszystkich restauracjach McDonald’s (z wyłączeniem wyżej wymienionych). Kupony rabatowe w formie książeczki były również wydawane w sieciach kin Helios, Cinema City oraz Multikino przed seansami filmowymi.

Kupony rabatowe można wykorzystać wielokrotnie, skanując ich kod kreskowy podczas zamówienia w restauracji przy kasie lub w kiosku samoobsługowym znajdującym się w większości restauracji sieci McDonald’s. Dodatkowo kod kuponu można podać podczas zamówienia składanego na linii McDrive. Do przykładowych kuponów załączonych w książeczce rabatowej możemy zaliczyć:

  • średnie frytki za 5 zł;
  • cheeseburger z dużymi frytkami za 10 zł;
  • burger Big Mac z małym napojem i małymi frytkami za 17 zł;
  • dołączone są również kupony na ofertę śniadaniową oraz 2x McZestaw powiększony z Happy Meal w gratisie. 

Sprawdź także: do kiedy sprzedawany jest drwal w Mc Donald's.

Źródła:

  1. https://mcdonalds.pl/o-mcdonalds/biuro-prasowe/284962-kupony-rabatowe-wracaja-do-mcdonalds
ikona podziel się Przekaż dalej

Zobacz podobne newsy

Załóż konto
  • zapisywać ulubione przepisy
  • otrzymywać dopasowane przepisy na maila
  • komentować przepisy pod własnym nickiem
Załóż konto