Mąka jaglana - cena

Standardowe
opakowanie
Cena standardowego
opakowania
cena za 100 g
mąka jaglana 450 g 5.00 zl 1.11 zł
Ceny szacunkowe, mogą się różnić w zależności od sklepu, regionu i konkretnej marki produktu. Ceny nie mogą być podstawą do dalszych wyliczeń, zawsze sprawdź cenę produktu w Twoim lokalnym sklepie.
Dowiedz się, jakie wartości odżywcze są w mące jaglanej oraz jakie alergie mogą powodować.
Mąka jaglana - wartości odżywcze, alergie, przepisy

Co jeszcze warto wiedzieć o mące jaglanej

Posiadamy liczne informacje na temat mąki jaglanej. Kliknij i sprawdź:

Dowiedz się również:

Sprawdź ceny produktów powiązanych: mąka jaglana
Mąka orkiszowa , Mąka kokosowa , Mąka ryżowa , Mąka żytnia , Mąka pszenna , Mąka ziemniaczana , Mąka gryczana , Mąka z tapioki , Mąka bezglutenowa , Mąka z płaskurki , Mąka kukurydziana , Płatki jaglane

Przepisy z mąką jaglaną

Załóż kontoużytkownika
  • Komentuj pod własnym nickiem
  • Otrzymuj powiadomieniach o odpowiedziach na Twoje komentarze
Załóż konto