Kasza jęczmienna - cena

Standardowe
opakowanie
Cena standardowego
opakowania
cena za 100 g
kasza jęczmienna perłowa 400 g 2.00 zl 0.50 zł
kasza jęczmienna perłowa gotowana 1000 g 2.00 zl 0.20 zł
kasza jęczmienna pęczak 400 g 3.00 zl 0.75 zł
kasza jęczmienna pęczak gotowana 1000 g 3.00 zl 0.30 zł
Ceny szacunkowe, mogą się różnić w zależności od sklepu, regionu i konkretnej marki produktu. Ceny nie mogą być podstawą do dalszych wyliczeń, zawsze sprawdź cenę produktu w Twoim lokalnym sklepie.
Dowiedz się, jakie wartości odżywcze są w kaszy jęczmiennej oraz jakie alergie mogą powodować.
Kasza jęczmienna - wartości odżywcze, alergie, przepisy

Co jeszcze warto wiedzieć o kaszy jęczmiennej

Posiadamy liczne informacje na temat kaszy jęczmiennej. Kliknij i sprawdź:

Dowiedz się również:

Sprawdź ceny produktów powiązanych: kasza jęczmienna
Kasza jaglana , Kasza bulgur , Kasza gryczana , Kasza kuskus , Kasza pęczak , Kasza orkiszowa , Płatki jęczmienne , Kasza manna , Kaszanka , Kasza kukurydziana

Przepisy z kaszą jęczmienną

Sprawdź liczbę kalorii w potrawach z kaszą jęczmienną

krupnik kcal
Załóż konto
  • zapisywać ulubione przepisy
  • otrzymywać dopasowane przepisy na maila
  • komentować przepisy pod własnym nickiem
Załóż konto