Chleb razowy - cena

Standardowe
opakowanie
Cena standardowego
opakowania
cena za 100 g
chleb żytni razowy 400 g 4.00 zl 1.00 zł
Ceny szacunkowe, mogą się różnić w zależności od sklepu, regionu i konkretnej marki produktu. Ceny nie mogą być podstawą do dalszych wyliczeń, zawsze sprawdź cenę produktu w Twoim lokalnym sklepie.
Dowiedz się, jakie wartości odżywcze są w chlebie razowym oraz jakie alergie mogą powodować.
Chleb razowy - wartości odżywcze, alergie, przepisy

Co jeszcze warto wiedzieć o chlebie razowym

Posiadamy liczne informacje na temat chleba razowego. Kliknij i sprawdź:

Dowiedz się również:

Sprawdź ceny produktów powiązanych: chleb razowy
Chleb , Chleb żytni , Chleb orkiszowy , Chleb graham , Chleb tostowy , Chleb pszenny , Bułka tarta , Bagietka , Makaron pełnoziarnisty razowy , Grzanki , Pumpernikiel

Przepisy z chlebem razowym

Sprawdź liczbę kalorii w potrawach z chlebem razowym

zupa krem z groszku kcal, zupa z serków topionych kcal, zupa cebulowa krem kcal, zupa krem z cukinii kcal
Załóż konto
  • zapisywać ulubione przepisy
  • otrzymywać dopasowane przepisy na maila
  • komentować przepisy pod własnym nickiem
Załóż konto