Ranking najnowszych modeli wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki wolnoobrotowe wypierają z rynku inne urządzenia, stosowane do przygotowywania domowych soków warzywnych i owocowych. Dzięki technologii wyciskania soku bez niszczenia struktury miąższu za pomocą obracającego się wałka, możliwe jest zachowanie większej ilości witamin i minerałów.

Dodatkowo, soki przygotowane podczas wyciskania w takich urządzeniach charakteryzują się piękną, głęboką barwą, wyjątkowym smakiem i większą trwałością niż te z tradycyjnej sokowirówki. Decydując się na zakup wyciskarki dla swojej rodziny, warto zapoznać się z przeglądem informacji na temat modeli urządzeń oferowanych przez różnych producentów.

Jaką wybrać wyciskarkę wolnoobrotową? Ranking 2024, przygotowany przez Media Expert, zawiera modele oferowane w sprzedaży w sklepie, cieszące się największą aprobatą fachowców i nabywców. W ocenie uwzględniono stosunek jakości do ceny, dostępność funkcji zwiększających atrakcyjność urządzenia, a także łatwość obsługi i czyszczenia. Poniżej przedstawiamy trzy urządzenia, otwierające zestawienie z najwyższymi notami.

Wyciskarka Götze & Jensen SJ701X – solidna i w korzystnej cenie

Do hitów wśród wyciskarek w roku 2024 należy z pewnością otwierająca zestawienie wyciskarka Götze & Jensen SJ701X. Tym, co przyciąga klientów, jest rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Wyciskarka kosztuje obecnie niecałe 600 zł, a solidność wykonania i wysoka jakość materiału sprawia, że będzie to zakup na lata. Do najważniejszych zalet urządzenia, poza eleganckim designem, należy szeroki otwór wsadowy, umożliwiający przygotowywanie soków bez konieczności wcześniejszego krojenia owoców. Niezwykle przydatna jest funkcja biegu wstecznego reverse, pozwalająca na szybkie odblokowanie urządzenia i płynną pracę. Wyciskarkę wyposażono w sita umożliwiające przygotowanie soków i sorbetów.

Blender kielichowy i wyciskarka w jednym urządzeniu – PHILIPS Flip&Juice HR3770/10

Blender kielichowy PHILIPS Flip&Juice HR3770/10 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują efektywnych rozwiązań technologicznych dla swoich kuchni, nie dysponując dużą ilością miejsca. Ten blender to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które dzięki modułowi wyciskarki pozwala na komponowanie zarówno gęstych smoothie, jak i wyciskanych soków. Dzięki funkcji kruszenia lodu świeżo wyciskany sok podać można w formie zimnego slushy.

Wyciskarka wolnoobrotowa BOSCH MESM731M – do soków i sorbetów

Wyciskarka BOSCH MESM731M to niezawodne urządzenie o eleganckiej konstrukcji i silnym mechanizmie. Dzięki dołączonym sitkom, umożliwia przygotowywanie soków przecierowych, klarowanych oraz sorbetów. Specjalna technologia delikatnego wyciskania zapewnia optymalne wykorzystanie wszystkich wartości odżywczych sezonowych warzyw i owoców. Dodatkowo, do modelu dołączono książkę z przepisami, mogącą stanowić źródło inspiracji podczas samodzielnego komponowania smaków.

Innowacyjne rozwiązania w najnowszym modelach wyciskarek wolnoobrotowych

Zestawienie obejmuje dziesięć modeli wyciskarek, wśród których każdy powinien znaleźć odpowiednią dla własnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak dostępność biegu wstecznego, szerokość otworu wsadowego, blokadę kapania po zakończeniu pracy oraz łatwość czyszczenia. Niektóre urządzenia dysponują wbudowanym systemem automatycznego oczyszczania, co zdecydowanie usprawnia korzystanie z wyciskarki.

ikona podziel się Przekaż dalej