Czego potrzebujesz, by przygotować idealne slushy ?

Przygotowanie granity jest bardzo proste. Aby serwować ten mocno zmrożony napój w swoim lokalu, będziesz potrzebować jedynie granitora i gotowej mieszanki do granity. Granitor to urządzenie praktycznie bezobsługowe - jednocześnie mrozi, miesza i eksponuje granitę, sprawiając, że trudno jej się oprzeć. Przyciąga uwagę zwłaszcza dzieci, które uwielbiają ten niezwykle kolorowy, przypominający lody, napój. W zależności od ilości komór obecnych w granitorze - możesz przygotować kilka smaków jednocześnie. Granita LYKKE dostępna jest w trzech najbardziej popularnych smakach: truskawkowym, pomarańczowym i smaku owoców leśnych.

Granita inna od innych

Dlaczego spośród różnych marek granity dostępnych na rynku, miałbyś postawić właśnie na LYKKE? Odpowiedź jest prosta jak skład tego produktu: wyróżnia ją nie tylko przepysznie owocowy smak, ale przede wszystkim receptura. Granity do picia LYKKE oparte są na prawdziwym soku owocowym – nie posiadają zbędnych sztucznych dodatków, a swój piękny intensywny kolor zawdzięczają zastosowaniu naturalnej żywności barwiącej - a nie żadnych sztucznych barwników! To zupełnie inna jakość - widoczna nie tylko na etykiecie, ale przede wszystkim odczuwalna podczas picia napoju.

Granita
Slushy - orzeźwiający napój, który warto mieć w swoim menu

Granita - pomysł na orzeźwiający koktajl dla każdego

Mocno zmrożona granita - będąca połączenie napoju z deserem - cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Serwując granitę, która wyróżnia się prostym składem, masz pewność, że oferujesz produkt PREMIUM. Możesz być więc zatem spokojny, że proponowany przez Ciebie napój jest nie tylko pyszny, ale także bezpieczny i że mogą się nim delektować zarówno dorośli, jak i najmłodsi bywalcy Twojego lokalu.

Jeszcze więcej sprzedanej granity? Zarabiaj na byciu EKO

Zamiast plastikowych kielichów z palmą, serwuj granitę w przezroczystych, biodegradowalnych kubkach. W ten sposób nie tylko podkreślisz naturalne walory granity, ale także zmniejszysz koszty i wykażesz tak ważną proekologiczną postawę. Powszechnie stosowane kielichy o fantazyjnych kształtach i kolorach stanowią nawet 70% ceny porcji granity! Postaw na jakość kryjącą się w prostocie i ciesz się większym zyskiem.

Granity marki LYKKE - Sprawdź, jak smakuje jakość premium

Granita LYKKE dostępna jest w trzech smakach - o smaku pomarańczy, truskawek i owoców leśnych. Granita pomarańczowa smakuje jak wakacje w Hiszpanii – oparta na prawdziwym soku z pomarańczy, swój apetyczny kolor zawdzięcza beta-karotenowi. Koniecznie wypróbuj ją w swoim lokalu! A może wolisz granitę o smaku słodkich truskawek? Truskawkowa granita Lykke zachwyca naturalnym smakiem i …kolorem, którego intensywność podkreślona została sokiem z buraka. Fanów owoców leśnych zachwyci granita w elektryzującym niebieskim kolorze - jej barwa to efekt zastosowania spiruliny, naturalnych alg morskich. Producent przygotował zestaw startowy, który pozwoli Ci przetestować produkt i ocenić jego jakość. Warto się skusić i sprawdzić, czy wyróżnia się ta granita. Lato tuż tuż.

ikona podziel się Przekaż dalej