1. Nutridrink dla osób starszych

Wiele osób w podeszłym wieku zmaga się z problemami z apetytem. Obniżenie łaknienia jest częstą przypadłością, a dostarczenie wszystkich niezbędnych organizmowi składników odżywczych może okazać się wyzwaniem. Z tego powodu warto postawić na Nutridrink na wzmocnienie ciała.

Posiłek w tej formie pozwala zaspokoić zapotrzebowanie na białko (Nutridrink proteinowy), węglowodany oraz tłuszcze. Stanowi więc pełnowartościowy rodzaj pożywienia dla seniora. Posiłki tego typu (Nutridrink znajdziesz w aptece Nowa Farmacja) są też łatwe do połknięcia i przyswojenia przez organizm.

2. Nutridrink dla osób po operacji i podczas rekonwalescencji

Wiele osób, które przeszło skomplikowane i trudne operacje, na przykład te związane z przełykiem czy żołądkiem, wymaga specjalnej diety. Wtedy na pomoc przychodzi Nutridrink. Jego forma jest niezwykle prosta do połknięcia, a składniki odżywcze pełnowartościowe, a więc bogate w białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy oraz minerały.

Okres rekonwalescencji po innych zabiegach również wymaga odpowiedniego żywienia. Łatwiej zapewnić organizmowi warunki do regeneracji, gdy dieta zawiera wszystko, co potrzeba, by szybko dojść do zdrowia. Wtedy Nutridrink wysokobiałkowy na wzmocnienie organizmu podczas rekonwalescencji okazuje się bardzo pomocny.

3. Żywienie osób z chorobami przewlekłymi

Choroby przewlekłe, na przykład onkologiczne czy autoimmunologiczne, mogą prowadzić i często prowadzą do obniżenia łaknienia lub problemów z odżywianiem. Nutridrink stanowi więc świetne remedium na problemy z dostarczaniem organizmowi odpowiednich składników odżywczych każdego dnia.

Nutridrink skład ma opracowany w taki sposób, aby pomagać w utrzymywaniu organizm w dobrej formie nawet wtedy, gdy przechodzi on chorobę lub jest w stanie ciągłego obniżenia odporności. Łatwoprzyswajalna forma odżywia organizm szybciej i efektywniej niż tradycyjny, trudno do pogryzienia czy strawienia posiłek.

4. Niedożywienie i trudności w przełykaniu

Mnóstwo osób, od seniorów, przez osoby w średnim wieku, aż po najmłodszych, miewa problemy z przełykaniem. Z różnych względów – choroby, operacje, wady wrodzone i inne przyczyny mogą stanowić wyzwanie w codziennym żywieniu. Nutridrink jest posiłkiem w formie płynnej, którą łatwo połknąć i przyswoić, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób z problemami z przełykaniem.

Osoby niedożywione, które chcą szybko poprawić swoją kondycję, również skorzystają na spożywaniu Nutridrinków. Szybkie dostarczenie białek, tłuszczy oraz węglowodanów pozwala organizmowi wrócić do homeostazy i pokonać objawy niedożywienia skuteczniej i w krótszym czasie.

5. Wsparcie podczas intensywnego leczenia

Choroba nowotworowa jest często leczona z wykorzystaniem chemioterapii. Inne ciężkie choroby mogą wymagać silnego leczenia farmakologicznego, które utrudnia normalne przyswajanie posiłków. Nutridrink jest rozwiązaniem, które pozwala utrzymać organizm w dobrej formie mimo problemów żołądkowych wywoływanych intensywnym leczeniem.

Choroby przewlekłe, podeszły wiek, trudności w przełykaniu i inne sytuacje związane z układem pokarmowym to sytuacje, w których przydaje się Nutridrink. Teraz już wiesz, kiedy warto z niego korzystać i spożywać posiłek tego typu, by wesprzeć swój organizm lub bliskiej ci osoby!

ikona podziel się Przekaż dalej