Gdzie znaleźć najtańszą dietę pudełkową?

Catering dietetyczny to idealna propozycja praktycznie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i upodobania kulinarne. Gdzie znajdziemy najtańsze oferty w Polsce? Na uznanie zasługują diety pudełkowe od paczkasmaku.pl, które występują w wielu wersjach, a ich cena nie nadwyręży znacząco domowego budżetu! To oznacza, że bez wychodzenia z domu możemy korzystać ze smacznych i zdrowych dań przez cały dzień, dostarczanych pod same drzwi. Już z samego rana pudełka ze smacznymi posiłkami są dostarczane do klienta, dzięki czemu nie trzeba martwić się o samodzielne gotowanie, częste zakupy i czasochłonne liczenie kalorii. 

Tani catering dietetyczny

Przed wyborem diety pudełkowej zastanawiamy się nad tym, ile kosztują najciekawsze oferty. Co ciekawe, postawić możemy na catering dietetyczny już od 29.00 zł/dzień za 5 posiłków! To niezwykle atrakcyjna cena, która zadowoli każdego klienta. Jeśli chodzi o najtańszy przykład, jest to dieta wegetariańska - 1200 kcal. 

Dlaczego warto postawić na sprawdzoną dietę pudełkową? Zalet związanych z korzystaniem z takiej opcji jest całe mnóstwo. Przede wszystkim do dyspozycji mamy kilka gotowych diet - od klasycznej, po wegetariańską, z niskim indeksem glikemicznym, czy też wege z rybami. Kolejna kwestia to możliwość dopasowania diety do założonego celu kalorycznego (od 1200 kcal do 3000 kcal). Od tej pory uzyskujemy pewność, że osiągniemy wymarzoną sylwetkę niewielkim kosztem, w zależności od swoich potrzeb. Niektórzy chcą utrzymać swoją wagę, inni pragną schudnąć, a jeszcze inni zamierzają przytyć kilka kilogramów. Bez względu na to, jakie mamy oczekiwania, z pewnością spełnimy je z pomocą cateringu dietetycznego. 

Smaczna i zdrowa dieta pudełkowa

Na rynku żywnościowym często dochodzi do nieczystej gry promocjami (zniżki rzędu 30-40% na żywność), natomiast w Paczce Smaku przez cały czas korzystamy z niskiej ceny. Nie musimy czekać na specjalne okazje i sezonowe promocje, gdyż tutaj cały rok oferta jest atrakcyjna cenowo dla każdego klienta! Warto także zauważyć, że niska cena wcale nie oznacza niskiej jakości produktów, lecz wynika z przygotowania ograniczonej ilości posiłków w ciągu dnia. W przypadku cateringu oferującego wybór menu, konieczne jest przygotowanie 40-80 różnorodnych dań w ciągu dnia, co dodatkowo generuje koszty logistyki, przechowywania i zakupu. Z kolei przy gotowej diecie z gotowymi daniami dochodzi do redukcji ilości posiłków na dzień (nawet o 50%) dlatego możemy cieszyć się ogromnymi oszczędnościami. Wszystko to przekłada się na wzrost zainteresowania cateringiem dietetycznym wśród setek osób w całej Polsce. 

Ile kosztuje najtańsza dieta pudełkowa na miesiąc?

Dieta pudełkowa może nam towarzyszyć przez cały miesiąc lub w ciągu dni roboczych, odliczając weekendy. W tym czasie możemy gotować samodzielnie lub wyjść do restauracji z rodziną, ciesząc się odpoczynkiem po całym tygodniu pracy. Ile zapłacimy za najtańszą dietę pudełkową na 30 dni w Paczce Smaku? Za cały miesiąc najtańsza dieta wegetariańska 1200 kcal kosztuje 870 złotych (5 posiłków). Z kolei za 20 dni zapłacimy 580 złotych, dzięki czemu widzimy, że zakres cenowy jest niezwykle atrakcyjny!

Jeśli chodzi o najdroższe rozwiązanie w najtańszych dietach od Paczki Smaku, jest to 62.00 zł/dzień za dietę ketogeniczną 3000 kcal. To oznacza, że za pełny miesiąc zapłacimy 1860 zł za 4 posiłki keto na dzień. Natomiast 20-dniowa dieta ketogeniczna będzie nas kosztować 1240 złotych. 

Ogromną zaletą cateringu pudełkowego jest oszczędność pieniędzy. Rosnące ceny żywności przyprawiają nas o niepokój, przez co wydajemy coraz więcej podczas zakupów spożywczych. Z pomocą przychodzi zatem niedroga dieta pudełkowa, która może nas kosztować znacznie mniej niż codzienne zakupy spożywcze! Nic więc dziwnego, że coraz większe grono osób przekonuje się do wygodnej, taniej i komfortowej diety pudełkowej od Paczki Smaku. 

Dieta pudełkowa jest nie tylko zdrowa, lecz także smaczna i wygodna w spożyciu. Zazwyczaj wystarczy jedynie podgrzać danie w mikrofalówce, co oszczędza nasz czas na gotowaniu. Nie musimy spędzać wielu godzin w kuchni, szukać produktów w sklepach spożywczych i planować posiłków na cały dzień. Alternatywą jest niezawodne dieta pudełkowa od Paczki Smaku, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Postawmy zatem na smak, zdrowie, rozmaitość posiłków, oszczędności, komfort i wygodę w codziennym życiu!

ikona podziel się Przekaż dalej