Mr Cook- gigant na rynku

Mr Cook to importer i dystrybutor przypraw i dodatków do żywności obecny na rynku spożywczym już od 1982 roku. Obecnie dystrybucja odbywa się aż do ponad 10 krajów. W swojej ofercie firma posiada różnego rodzaju przyprawy, zioła i surowce spożywcze z całego świata. Produkuje także własne mieszanki przyprawowe, sosy, zupy w proszku czy przyprawy w płynie. W ofercie znajdują się przyprawy specjalistyczne, które trudno jest kupić gdziekolwiek indziej. Tym, co wyróżnia firmę na tle innych jest dodatek atestu jakościowego do każdej faktury za zamówienie produktu. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że kupuje produkt najwyższej jakości. Regularne kontrole jakości i badania gwarantują, że wykorzystane surowce spełniają wszelkie normy i są w pełni bezpieczne. 

Mr Cook dla klientów indywidualnych

Mr Cook nie zamyka się jedynie na hurtownie, a swoją ofertę kieruje także do osób prywatnych. Klienci mogą zamawiać przyprawy i zioła bezpośrednio od producenta, zapakowane w sposób, który uniemożliwia wietrzenie. Poręczna gramatura opakowań zapewnia wygodę w kuchni, a szeroka baza dostępnych produktów daje szansę na kulinarne eksperymenty z przyprawami z różnych stron świata.

Produkty ekologiczne, BIO i przyprawy w płynie

W ofercie marki Mr Cook dostępne są także przyprawy z certyfikatem ekologicznym. Są to przede wszystkim przyprawy jednoskładnikowe, suszone zioła, jak i mieszanki przyprawowe. Dostępne są opakowania od 50 g (głównie do zastosowań domowych) do nawet 25 kg (dla hurtowni i zastosowań gastronomicznych). Przyprawy w płynie dostępne w ofercie marki nie zawierają w składzie dodatku glutaminianu sodu i barwników, dzięki czemu nie są szkodliwe dla zdrowia. W asortymencie znajdują się różne warianty przypraw do zup, a specjalne miejsce zajmują warianty dla przemysły mięsnego.

Czy warto wybrać przyprawy Mr Cook?

Bez wątpienia, przyprawy Mr Cook to najwyższa jakość zwłaszcza w stosunku do atrakcyjnych cen. Szeroka gama dostępnych produktów sprawia, że coś dla siebie znajdą tu nawet najbardziej wymagający pasjonaci kuchennych eksperymentów. Najwyższa jakość produktów i wykorzystywanych do produkcji surowców sprawia, że każda przyprawa jest aromatyczna, wyrazista w smaku, a przede wszystkim korzystna dla zdrowia. Odpowiednie opakowanie zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami, które mogłyby powodować utratę smaku czy zapachu. Mr Cook to idealne rozwiązanie dla każdego, kto do swojej kuchni chce wprowadzić odrobinę świeżości, a także dla każdej hurtowni, która stawia na jakość i różnorodność dostępnych produktów. Więcej informacji dostępnych jest tutaj: https://b2b.mrcook.pl/.

ikona podziel się Przekaż dalej